Gazyağcı Furun Kebabı

FURUN KEBABININ MUCİDİ

1891‘de başlayan ve 5 kuşaktır devam eden Furun Kebabı sevdamız, 129 yıldır kalitemizden taviz vermeden 650 metre karelik alanda devam ediyor. İşletme alanımızın bahçesi misafirlerimizin gözdesi olurken aynı zaman da mekan ferahlığımız da ön planda oluyor.

Furun kebabı’nı Türkiye’de ilk kez yapan ve tescillerini de alan Gazyağcı restoran günden güne yeni fikirlerle sizlere hizmet sunmaya devam ediyor.

Hüseyin Çınalı

5.Kuşak Ustası

Gazyağcı 5.Kuşak ustası Hüseyin ÇINALI, çekirdekten yetişerek Furun Kebabı adına her şeyi öğrenmiştir. Çınalı, taşıdığı ustalık mirasına her geçen gün yenilerini ekleyerek şehir gündemi ve gastronomi adına önemli adımlar atmıştır. Boyun Kebabı, Furun Kebabı ile ilgili tescil belgelerini de alarak, işletmenin içerisinde ki ağırlığını yine unutulmaz lezzetlerden almaya devam etmektedir.

 

Hüseyin ÇINALI aynı zamanda sosyal sorumluluk projeleriyle de halkı bilinçlendirmeye yöneltmiş, bu konuda da taktiri ve beğeniyi üzerine toplamaya devam etmiştir.

Gazyağcı 5.Kuşak ustası Hüseyin ÇINALI,
çekirdekten yetişerek Furun Kebabı adına
her şeyi öğrenmiştir. Çınalı, taşıdığı ustalık
mirasına her geçen gün yenilerini ekleyerek
şehir gündemi ve gastronomi adına
önemli adımlar atmıştır. Boyun Kebabı,
Furun Kebabı ile ilgili tescil belgelerini de
alarak, işletmenin içerisinde ki ağırlığını
yine unutulmaz lezzetlerden almaya
devam etmektedir.

 

Hüseyin ÇINALI aynı zamanda sosyal
sorumluluk projeleriyle de halkı
bilinçlendirmeye yöneltmiş,
bu konuda da taktiri ve
beğeniyi üzerine toplamaya
devam etmiştir.

Franchise

Bize ortak olun

Köklü tarihimiz ve güvenilir kalitemizde sizde bizimle beraber işletmemizin ismini almak ister misiniz? Bizimle çıkmak istediğiniz bu yolda, gastronomi adına katacağınız yeni fikirler ve çizgisini yıllardır bozmadığımız Gazyağcı Furun Kebabında bizimle iletişime geçerek bu lezzet kültürünün bir parçası olarak bayilik alabilirsiniz.

Rezérvasyon

Merhabalar, rezervasyon yapmak için bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilir ya da +90 542 420 18 91 no’lu telefonumuzdan bize ulaşabilir ve rezervasyonunuzu hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.